Hakkımızda
Hakkımızda:

Teknoloji Çadırı hem kolay hem de kurumsal bir yaklaşımla internetten alışveriş yaptıran, hesaplı ve güvenilir alışverişin yeridir. 
İnternetten alacaksan teknolojicadiri.com dan al diyenlerin güvendiği ve bir bildiği olanların tercih ettiği, doğru ticaretin eskiden olduğu gibi devam ettiği internetten alışverişin adıdır Teknoloji Çadırı...

teknolojicadiri.com da ticaret eskiden olduğu gibi devam ediyor. Söz bile senet. Güvenmemek ne demek?

Hatanın telafisinin de olduğu yerdir burası. Alışverişte yanılanların mağdur olmadığı, isteklerin yok sayılmadığı, paketlerin sevgisiz kapatılmadığı alışveriş yeri. 

teknolojicadiri.com dan yapılan tüm işlemler Sevinç Group' un koşulsuz güvencesi altındadır. Tercihlerinizin gizliliği, kişisel bilgilerinizin korunması, ödeme yöntemlerinizin güvenliğinin sağlanması, alışverişinizin hesaplı ve doğru niteliklerle tamamlanması gibi birçok görevin şartsız üstlenildiği yerdir. İnternetten alışverişin; mutluluklarla, eşsiz deneyimlerle, tatlı süprizlerle tamamlandığı yerdir. 

2016 yılından günümüze değin internet teknolojileri geliştiren ekibimizle, sayısız başarılar kazandığımız internet projelerimize Teknoloji Çadırı' nı da eklemek üzere yıllardır hazırlandık. 

Doğru satın alma, başarılı lojistik ve depolama, fiyat ve rekabet gücü gibi ticaretin olmazsa olmazlarını, projemizin temel unsurları haline getirdik. 

Kurumsal muhatap bulabileceğiniz, telefonla da ulaşabileceğiniz, alışveriş yaparken duyduğunuz heyecanı alışveriş sonrasındaki desteğimizle de asla kaybetmeyeceğiniz, küçük yanılgılarınızda dahi kolaylıkla alışverişinizden vazgeçebileceğiniz, tamamı seçilmiş ürünler arasından faydalı tercihlerle doğru alışveriş yapabileceğiniz bu alışveriş yeri için rahatlıkla ve her zaman söyleriz ki;

* Koşulsuz iade
* Şeffaf Kargo
* Zamanında teslimat
* %100 müşteri memnuniyetini 

İlkelerimizdir.

Saygılarımızla.

Sevinç Group
Sevinç Teknoloji Limited Şirketi